Rodinné domy

Prodej 138 m2 Na Výsluní, Strančice

Nabídka prodeje zcela nových řadových rodinných domů v obci Strančice, okres Praha-východ. Domy jsou součástí projektu East Gardens Strančice od developera GETBERG a budou připraveny k nastěhování nejdříve od Q1 2022 dle jednotlivých etap.

Jedná se o dvoupodlažní domy o užitné ploše 138 m2 se zahrádkami o výměře od 98 m2. Domy budou dispozičně řešeny jako 5+kk, přičemž přízemí slouží jako společenská a denní zóna, v niž naleznete obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovnu, samostatné WC a technickou místnost. Z obývacího pokoje je zároveň možný vstup na zpevněnou terasu a zahrádku. Patro pak slouží jako čistě soukromá část domu, která sestává ze tří ložnic a dvou koupelen. Každý z domů bude disponovat dvěma parkovacími stáními.

Ve standardu naleznete vinylovou nebo laminátovou podlahu, velkoformátové keramické obklady a dlažby, kondenzační plynový kotel a teplovodní podlahové vytápění. Na zahrádkách samozřejmě proběhnou terénní úpravy a osetí travním semenem.

V rámci projektu bude také vybudována nová třešňová alej a veřejný park s odděleným dětským hřištěm. Pokud Vás projekt zaujal, neváhejte mě prosím kontaktovat. V nabídce jsou i byty 3+kk, 3+kk s terasou anebo byty 3+kk s předzahrádkou.

Dobrá dopravní dostupnost, Strančice patří do PID, navíc je v obci železniční stanice, odkud se dostanete vlakem do centra Prahy za 30 minut.

Ceny domů od 9.770.465,- Kč.

V případě zájmu o další informace, mě prosím kontaktujte na brila@team-rm.cz nebo na 728 553 145, případně vyplňte formulář níže, co nejdříve se Vám ozvu.

9 770 465 Kč

za nemovitost, ceny od 9.770.465,- Kč

Typ
Prodej
Kategorie
Domy
Plocha zahrady
98 m²
Topení
Ústřední plynové
Míst k parkování
2
Doprava
Vlak, MHD
Velikost
5 a více pokojů
Podkategorie
Rodinný
Stav objektu
Novostavba
Stavba
Smíšená
Typ domu
Patrový
Poznámka k ceně
ceny od 9.770.465,- Kč
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Poloha domu
Řadový

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz