pozemek

Prodej 619 m2 Na Buku, Štěchovice

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek ve Štěchovicích, okres Praha-západ. Pozemek je v osobním vlastnictví, má výměru 619 m2 a je obdélníkového tvaru.

Nachází se zde vzrostlé stromy, keře a také původní domek s číslem popisným (21 m2) a kůlna určené k demolici. Na pozemku je přípojka k obecnímu vodovodu, kanalizaci a elektřině. Výhodou je také napojení na užitkový vodovod Štěchovic. Aktuální územní plán obce umožňuje na pozemku výstavbu rodinného domu. Ve východní části zahrady se nachází nadzemní vedení vysokého napětí o 22 kV, poskytovatel sítě však povoluje stavbu rodinného domu na západní straně pozemku za dodržení předpisů stavby v ochranném pásmu. Ze zahrady se naskýtají krásné výhledy do zalesněné krajiny.

Pozemek je v bezpečné vzdálenosti od vodních toků Vltavy i Kocáby. V rámci povodňových map se nachází v zóně 1, což je zóna se zanedbatelným nebezpečím výskytu povodní nebo záplav.

Štěchovice jsou známé svou krásnou přírodou a velkým množstvím turistických tras. Občanská vybavenost je ve Štěchovicích samozřejmostí a najdete tady vše co k životu potřebujete: mateřské školy, základní školu, zdravotní středisko, lékárnu a mnoho dalších obchodů a služeb. Ke sportovnímu vyžití pro děti i dospělé slouží multifunkční centrum. Výborná dopravní dostupnost MHD na Smíchovské nádraží za 38 minut a to s častou frekvencí autobusových linek PID, autem jste v Praze za 25 minut.

V případě zájmu o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se Vám ozveme.

3 490 000 Kč

za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu

Typ
Prodej
Kategorie
Pozemky
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Podkategorie
Bydlení
Poplatky
včetně poplatků
Provize
včetně provize
Právní servis
včetně právního servisu
DPH
včetně DPH
Zástavba
Obytná

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz