Pozemky pro bydlení

Prodej m2 , Slupečná Lipno nad Vltavou

Exkluzivní nabídka prodeje pozemku o celkové výměře 795 m2 v lokalitě Slupečná, obec Lipno nad Vltavou. Pozemky jsou jihozápadně orientovány a vzhledem ke svažitosti lokality nabízí velkou míru soukromí, ale i překrásný výhled na jezero.

Jedná se o poslední etapu pozemků určených k zástavbě v této lokalitě. Součástí ceny je i hotový projekt stavby třípodlažního rodinného domu a stavební povolení, které bude k dispozici ve 4Q/2022 (lze hned začít stavět).

Pozemek je připraven k výstavbě - jsou na něj již přivedeny inženýrské sítě - elektřina, vodovod, splašková a dešťová kanalizace.

Více informací vč. projektu na dům je k dispozici na vyžádání.

Pozemek se nachází v blízkosti lyžařského areálu Kramolín i největší vodní plochy v Česku (v docházkové vzdálenosti). Na oblíbenou stezku v korunách stromů je to pouze 15 minut pěšky, na pláž k jezeru 20 minut. V obci je k dispozici plavecký bazén, 2 samoobsluhy, lékárna, spousta výborných restaurací, mnoho atrakcí pro děti, přístaviště pro lodě. Do ráje pro lyžaře na rakouský Hochficht je to necelá hodinka autem.

0 Kč

za nemovitost

Typ
Prodej
Kategorie
Pozemky
Elektřina
400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Voda
Dálkový vodovod
Podkategorie
Bydlení
Zástavba
Obytná

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz