prodej

Prodej rodinné domy m2 osada Kloučka, Hradové Střimelice Stříbrná Skalice

Exkluzivní nabídka prodeje nově postavené dřevostavby ve Stříbrné Skalici. Dům i zahrada jsou kompletně připravené k nastěhování, stačí přinést osobní věci a začít si užívat romantiku Posázaví.

Dům o dvou podlažích (1. NP 54,18 m2 + terasa 43,48 m2, podkroví 50,63 m2 + balkon 10,57 m2) se rozkládá na svažitém pozemku o celkové výměře 512 m2. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk, přičemž v přízemí se nachází společenská zóna: obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupní hala, ložnice (event. pokoj pro hosty či pracovna), šatna, technická místnost pod schody a koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře jsou tři samostatné ložnice a koupelna s vanou a WC. Dům má vlastní studnu s čerpadlem, odkanalizování je pak řešeno tříkomorovým septikem s pískovým filtrem. Vytápění domu zajišťuje elektrický kotel, jsou provedeny přípravy na tepelné čerpadlo a krb v obývacím pokoji. V obou podlažích je nainstalováno podlahové vytápění.

Přímo z obývacího pokoje je vstup na spodní balkon, který přechází ve velkorysou zastřešenou terasu s úchvatným výhledem na údolí řeky Sázavy. Zahrada je zatravněná, v několika úrovních osázená okrasnými rostlinami a dřevinami a doplněná kamennými zídkami a dalšími estetickými prvky. V horní části zahrady je vybudovaná venkovní lázeň s integrovanou sprchou. Za elektrickou branou je na pozemku místo pro dva osobní automobily.

Posázaví je tradiční turistická oblast situovaná jižně od Prahy. Náš dům se nachází v osadě Kloučka, v předposlední řadě nahoře. Vedle úchvatného údolí řeky Sázavy je z domu výhled například i na malebnou železniční trať tzv. Posázavského pacifiku. S ohledem na obytně-rekreační charakter okolní zástavby nabízí tato kopcovitá lokalita dokonalý klid, jakkoliv je svým umístěním vhodná pro každého, kdo potřebuje být v občasném i každodenním kontaktu s hlavním městem. Automobilem se díky relativně blízkému nájezdu na dálnici D1 dostanete na hranici Prahy za cca 30 minut (EXIT 29 vzdálen 6,5 km od domu), resp. na D0 (Pražský okruh) za 25 minut.

Kompletní informace naleznete na: www.stribrna-skalice.cz.

0 Kč

za nemovitost, info o ceně v RK

Typ
Prodej
Kategorie
Domy
Plocha podlahová
105 m²
Plocha balkónu
11 m²
Podlaží celkem
2
Odpad
Septik
Topení
Ústřední elektrické, Podlahové
Rok výstavby
2022
Míst k parkování
2
Voda
Studna
Velikost
5 a více pokojů
Podkategorie
Rodinný
Stav objektu
Novostavba
Stavba
Dřevěná
Typ domu
Patrový
Poznámka k ceně
info o ceně v RK
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Poloha domu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz