Rodinný dům

Prodej 106 m2 , Stříbrná Skalice Stříbrná Skalice

Exkluzivní nabídka téměř zcela nového úsporného rodinného domu (energetická náročnost "B", velmi úsporná) o velikosti 4+kk, ve Stříbrné Skalici. Dům si majitelé postavili a zařizovali s velkým důrazem na kvalitu. Vše je připravené pro nové majitele, kteří zde jistě najdou spokojený domov.

Bungalov zkolaudovaný v lednu roku 2022 se rozkládá na velkorysém, mírně svažitém pozemku o celkové výměře 1.442 m2 s výhledem do údolí. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk, přičemž uvnitř se nachází vše potřebné, zádveří pro odkládání kabátů a obuvi, předsíň, ze které je vstup do tří pokojů: dětský pokoj, ložnice pro hosty, kterou je možné využívat jako další ložnici, pracovnu či šatnu. Z předsíně dále vstupujeme do dvou samostatných koupelen, každá s WC, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou a bidetem. V technické místnosti nalezneme 200l boiler, elektrický kotel pro vytápění podlahového topení v naprosto celém domě a připravenou instalaci pro fotovoltaiku, která nabízí soběstačnost a ještě další úsporu na, již tak úsporném, domě.
V rozlehlém obývacím pokoji na vás dýchne ta pravá atmosféra klidného bydlení, teplo z krbu, kterým vytopíte celý dům. Kompletně vybavená prostorná kuchyň je ideální pro nadšené kuchaře a posledním pokojem je nyní ložnice pro manžele.

Pod střechou je prostor cca dalších 40, dobře využitelných cca 10 m2, úložné plochy. Přímo z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu s krásným výhledem na údolí. Zahrada je zatravněná, osázená okrasnými rostlinami. V horní části zahrady je příprava pro venkovní kuchyň či gril s posezením (přivedena voda, odpad a také elektřina). Vedle domu je malý zahradní domek na nářadí a prostorný kotec pro psa.

Dům má vlastní vrtanou studnu (hloubka 70 m) s čerpadlem, kanalizace je vyřešena septikem o velikosti 10 m3 + přepad o objemu 12 m3. Na pozemku je dále koupací jezírko s plochou necelých 40 m2 (před dokončením). Za elektrickou branou je na pozemku místo až pro tři osobní automobily. A s tímto parkováním sousedí nově vybudovaný sklep o velikosti cca 3 x 2 m, kde chybí jen přístupové schody do sklepa a finální dokončení.

Posázaví je tradiční turistická oblast situovaná jižně od Prahy. S ohledem na obytně-rekreační charakter okolní zástavby nabízí tato kopcovitá lokalita dokonalý klid, jakkoliv je svým umístěním vhodná pro každého, kdo potřebuje být v občasném i každodenním kontaktu s hlavním městem. Automobilem se díky relativně blízkému nájezdu na dálnici D1 dostanete na hranici Prahy za cca 30 minut (EXIT 29 vzdálen 6,5 km od domu), resp. na D0 (Pražský okruh) za 25 minut. Doporučuji zájemcům o klidné a kvalitní bydlení!

Vše je připraveno pro bezproblémovou koupi a to i s financování hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme zařídit. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na osobní setkání. Doporučuji udělat si čas a dům vidět, až teprve osobní prohlídka a dům samotný na Vás zapůsobí tím správným dojmem.
Cena je konečná a pevná, byla kalkulovaná dle tržní ceny (pozemek+stavba nového domu), děkuji za pochopení.

10 576 200 Kč

za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu

Typ
Prodej
Kategorie
Domy
Podlaží celkem
1
Velikost
4 pokoje
Podkategorie
Rodinný
Stav objektu
Novostavba
Stavba
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Provize
včetně provize
Právní servis
včetně právního servisu
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Vybavení
Částečně
Poloha domu
Samostatný

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz