Prodej m2 , Vestec Chocerady

Exkluzivní nabídka prodeje pozemku určeného k výstavbě o celkové výměře 1 977 m2 v lokalitě Chocerady - Vestec, okr. Benešov. Pozemek se nachází na jihozápadním okraji obce.

Jedná se o pozemek parc. č. 32/2, který se nachází v zastavěném území, dle Územní plánovací dokumentace se jedná o plochu smíšenou obytnou (venkovskou). Hlavní využití – rodinné domy s možností hospodářského zázemí, zastavěno může být max. 30 % pozemku. Případná nová výstavba by měla svým charakterem odpovídat okolní zástavbě (max. dvě nadzemní podlaží + podkroví). Pro výstavbu v zastavěném území je stanovena minimální velikost stavební parcely 900 m2, což pozemek splňuje.

Přístup na pozemek z veřejné komunikace je zajištěn přes pozemek parc. č. 32/3, přičemž spoluvlastnický podíl na tomto pozemku bude také předmětem prodeje.

V lokalitě je naprostý klid, okolí obce tvoří louky, pole, lesy. Na hranici pozemku je přivedena elektřina, odkanalizování a voda se řeší individuálně.

Veškerá občanská vybavenost je v Choceradech, kde jsou jak školy, tak i obchody, pošta, restaurace a další. Okresní město Benešov je vzdáleno 22 minut autem. Z lokality je také dobrá dopravní dostupnost do Prahy, cesta autem trvá necelých 30 minut (exit 29 dálnice D1 je vzdálen cca 4 km).

2 900 000 Kč

za nemovitost, včetně provize

Typ
Prodej
Kategorie
Pozemky
Podkategorie
Bydlení
Provize
včetně provize

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz