Rodinné domy

Prodej 184 m2 , Ondřejov

Rezervace. Exkluzivní nabídka zbrusu nového bezbariérového rodinného domu disponovaného jako 4+1 v obci Ondřejov v dojezdové vzdálenosti 20 min od Prahy 4. Obývací pokoj s kuchyní a jedna z ložnic s vlastní koupelnou jsou orientovány na západ, ostatní dvě ložnice a hlavní koupelna jsou orientovány na východ. Chodba se nachází uvnitř domu. Na sever je umístěné technické zázemí (spíž, technická místnost, šatna). Kryté stání pro auto je orientováno na jih.
Dům má kompletní zabezpečení objektu s připojením na pult PCO.
Nízkoenergetický dům má pomocí teplovodného podlahového topení vyřešeno vytápění hlavního obytného prostoru, v koupelnách je vytápění řešeno pomocí topných žebříků a přídavným podlahovým vytápěním. Jako zdroj tepla slouží kotel Protherm RAY 12KW, + zdroj TUV boiler se zásobníkem 250 litrů.
Pitná voda je možná z vrtané studny (hloubka 28 m) nebo z vodovodního řádu. Dům má navíc vybudovaný odchyt deš'tové vody s vlastní nádrží, septik, vše s hlídáním stavu hladiny podzemních vod a příprava na vyvezení fekální vozem přímo v plotě.
Obvodové stěny jsou z cihel porotherm 30 Profi DRYFIX o tl. 300 mm. Z vnější strany jsou opatřeny kontaktním zateplovacím systémem tvořeným fasádním polystyrenem EPS Isover EPS 70F - systém Weber Terranova, který je opatřen tenkovrtvou omítkou. Z vnitřní strany obvodového zdiva je nalepený sádrokarton Rigips.
Konstrukce stropu je tvořena monolitickou železobetonovou deskou. Překlady nad dveřmi a okenními otvory jsou rovněž železobetonové.
Veškeré vnitřní zdivo je navrženo ze systému YTONG. Příčky jsou tl. 100 mm a 150 mm. Nosné zdi mají tloušku 250 mm a střední nosná stěna jetl. 300 mm. Příčky jsou omítnuté sádrovou stěrkou Rigips Rimano, všetně armovací tkaniny.
Plochá střecha je pokryta follí DEK PLAN 176, Fatrafol 810/V. Spádová vrstva ploché střechy je tvořena spádovými EPS klíny, minimální tl. 240-420mm. pod tepelně-izolační vrstvou je hydroizolace Glastek AL 40 mineral. Aby izolace dobře přilnula k podkladnímu povrchu je železobetonová deska opatřena asfaltovou emulzí Dekprimer.
Spodní stavba je izolována podlahovým XPS o tloušce 150mm. Obvodové stěny jsou izolovány fasádním polysterenem EPS 70F Isover o tloušce 200mm. plochá střech je izolována dvěma vrtvami EPS- spádové klíny EPS a desky EPS 100.
Okna jsou opatřena izolačním trojsklem.
Obec Ondřejov je příjemné místo v krásné krajině s pohodovým dojezdem do Prahy.
Dům je postaven opravdu kvalitně a pečlivě, dle mého názoru asi nejlepší co naše RK měla možnost realizovat prodej.
Plánek v galerii.
Jelikož se jedná o novostavbu a první převod, kupující hradí daň z nabytí nemovitosti pouze z plochy nezastavěné zahrady, tzn. jen zlomek.
Vřele doporučuji.

9 900 000 Kč

za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu

Typ
Prodej
Kategorie
Domy
Plocha podlahová
149 m²
Elektřina
230V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální elektrické
Rok výstavby
2019
Míst k parkování
1
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Velikost
4 pokoje
Podkategorie
Rodinný
Stav objektu
Novostavba
Stavba
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Provize
včetně provize
Právní servis
včetně právního servisu
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Poloha domu
Samostatný

Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz