Martin Kvěšek

Nemovitosti jsou celý můj život. Již od roku 2002 působím v této oblasti, účastnil jsem se více jak tisícovky obchodních případů a během mé mnohaleté kariéry jsem se setkal snad s jakýmkoliv typem nemovitosti, lehčím či naopak těžším obchodním případem - prodeje bytů, domů, pozemků, pronájmy všeho druhu a typu, dražby, řešení exekucí, prodeje developerských projektů, prodeje podílových vlastnictví, privatizace apod.). Ať se jednalo o jakýkoliv z uvedených případů, vždy jsem dané vyřešil ke 100% spokojenosti vás, mých klientů. Svoji práci odvádím naprosto profesionálně,100% spolehlivě a navíc diskrétně, realitním procesem vás provedu příjemně, s vysvětlením každého našeho kroku, poradím, pomohu. Odměnou mi bude vaše 100% spokojenost a případné doporučení vašim přátelům.

Mezi mé záliby patří sport a jako letitý sportovec nikdy nic nevzdávám, dokud nevyhraji. A opět, výhrou je pro mě vaše spokojenost!

Můžete mě nezávazně kontaktovat, u kafe či u nás v kanceláři můžeme probrat vaše přání a představy o vašem bydlení, koupi nemovitosti nebo naopak prodeji všeho bytu, domu, čehokoliv. Zcela samozřejmá je pro mě komunikace i v cizích jazycích. Přemýšlíte tedy o investici do nemovitostí či o lepším zhodnocení vašeho současného portfolia? Jsem zde pro Vás.

 

Nemovitosti makléře

Pronájem

Byty 1+kk m2

Sdružení, Nusle Praha

13 000 Kč

 

Pronájem

Byty 2+kk 47 m2

Dürerova, Strašnice Praha

16 000 Kč

 

Pronájem

Byty 2+kk 47 m2

Dürerova, Strašnice Praha

16 000 Kč

 

Pronájem

Byty 3+kk 109 m2

V třešňovce, Hrdlořezy Praha

29 500 Kč

 

Pronájem

Byty 3+1 m2

Pod cihelnou, Ruzyně Praha

20 000 Kč

 

Pronájem

Byty 2+kk m2

Spálená, Nové Město Praha

15 000 Kč

 
1 2
 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz