O nás

Jsme Team realitních makléřů, který spojuje zápal pro svou práci. Pro klienty děláme maximum a staráme se o ně ze všech úhlů. Pracujeme efektivně, poctivě, na úrovni a s použitím moderních i tradičních nástrojů. Chceme být vzorem a pozitivně posouvat veřejné mínění o realitních makléřích v celé České republice. Proč? Protože to děláme dobře a chceme, aby to jednou dělali dobře všichni.


 

Jak to děláme a proč jsme úspěšní

Naši makléři mají hi-end přístup ke své práci. Jsou profesionálové, kteří ovládají řadu rozličných odborností. Znají procesy, jsou silní v marketingu i prodeji a mají pevné zázemí. Díky tomu mají skvělé výsledky a spokojené klienty. S nimi je obchod jednoduše bezpečný, pohodlný a pro všechny strany férový.

vynos

Přemýšlíme a konzultujeme. Ne vždy musí být nejlepším řešením prodej nemovitosti. Makléři analyzují potřeby našich klientů a pomáhají jim správně se rozhodovat. Známe realitní trh, proto klientům vždy správně a kvalifikovaně poradíme, třeba i kdyby nás to mělo stát lukrativní obchod.

sluzby

Maximalizujeme výnos z vašich nemovitostí. Důkladně pozorujeme trh. Důvěrně známe aspekty lokalit, kde naši makléři působí. Efektivně pracujeme s marketingovými nástroji. To vše nás vede k dosažení maximálního výnosu pro naše klienty.

informujeme

Care 360°. Tak říkáme přístupu, se kterým přicházíme k našim klientům. Skrývá se pod ním komplexní řada služeb, díky které se klient během spolupráce cítí jako v bavlnce. Jsme proto schopni vyřídit nejen veškeré běžné úkony, ale i nečekané průšvihy. Na nás se můžete vždy spolehnout.

informujeme

S námi se nemusíte bát o peníze. Neustále aktualizujeme naše procesy s ohledem na maximální bezpečí všech stran obchodního případu. K úschově finančních prostředků vždy využíváme služeb renomovaných advokátních kanceláří, případně bank či notářů.


 

Naše služby

Prodej nemovitosti

Kouzlo úspěšného prodeje pramení ze zkušeností a analytického přístupu. Dobře odvedená práce pro nás neznamená jen prodej, ale především dosažení maximálního možného výnosu pro naše klienty.

Služby, které našim klientům poskytujeme šijeme na míru každého z nich a potřebám jejich nemovitostí. Proces obsahuje od precizního nastudování právního a technického stavu přes tvorbu marketingové strategie a její realizaci až po bezpečný převod nemovitosti.

Pronájem nemovitosti

Nejen, že dosahujeme maximálních výnosů, ale také klademe důraz na výběr správných nájemníku. Díky tomuto kroku nemovitosti našich klientů stárnou pomaleji a snižuje se fluktuace nájemníků. K pronájmu nemovitosti přistupujeme se stejným nasazením jako k jejímu prodeji, proto od nás naši klienti dostávají komplexní posouzení aktuální situace a návrh ideálního postupu.

Pomoc s koupí nemovitosti

Když kupujete nemovitost, musíte si dát pozor na řadu aspektů. Našim klientům jsme při tomto procesu vždy nablízku a pomáháme jim dosáhnout vysněného cíle bezpečně a bez nervů.

Investiční poradenství a konzultace

Našim klientům, kteří chtějí budovat nemovitý majetek, vytváříme plán dle jejich potřeb a přání tak, abychom dosáhli maximální ekonomické efektivity. Ve spolupráci se špičkovými finančními poradci sledujeme a analyzujeme trh a naše klienty o něm pravidelně informujeme. Díky nám dosahují stanovených cílů bez komplikací, pohodlně a v nejkratším možném časovém horizontu.


 

Naši makléři

Pracovat v Teamu realitních makléřů je čest a výsada těch nejlepších. Aktuálně mezi ně patří následující profesionálové.


 

Přidejte se k nám

Realitní makléř, realitní makléřka

Jste realitní makléř, který vyznává stejné hodnoty jako my a chtěli byste je s námi naplňovat? Chcete se pokusit ucházet o místo v naší kanceláři? Podívejte se, co od Vás očekáváme na kariera.team-rm.cz.

Aspirant na práci realitního makléře či makléřky

Jste mladý nadějný člověk či hledáte v životě novou výzvu, které jste připraven 100% čelit? Je-li Vaše odpověď ANO a zároveň máte vysoký morální kredit, zajímáte se o realitní trh a víte, že jste připraven věnovat práci velké úsilí, ozvěte se nám. Dostanete šanci předvést nám, že na to máte a rádi Vás pak uvítáme v Teamu. U nás nebudete navolávat studené kontakty, naučíme Vás, jak práci dělat tak, aby si Vás lidé vážili a s důvěrou se na Vás sami obraceli.

Backoffice a jiné odborné činnosti

Aktuálně máme všechna místa obsazena, ale o šikovné lidi máme zájem vždy, proto nám neváhejte zaslat životopis, představu o Vaší pozici a důvod, proč se zajímáte o práci v naší společnosti na kariera@team-rm.cz.

Odborná stáž pro studenty právních, ekonomických, marketingových či stavebních oborů

Jste student vysoké školy a hledáte obornou stáž? Nabízíme příležitost studentům výše uvedených oborů. Staňte se součástí realitní kanceláře s firemní kulturou konzultantské společnosti a napište nám na kariera@team-rm.cz.


 

Kontakty

Centrála společnosti

Najdete nás mezi stanicí metra I.P. Pavlova a Nuselským mostem.

TEAM realitních makléřů, s.r.o.
Legerova 1855/20, 120 00
Praha 2 – Nové Město

Napište nám

Hledáte kontakt na konkrétního makléře?

Fakturační údaje
TEAM realitních makléřů, s.r.o.
Legerova 1855/20
120 00 - Praha 2 – Nové Město
IČ: 06537791
DIČ: CZ06537791
zapsaná v obch. rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 283895

GDPR informace

 

Napište nám

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz