Miroslav Unger

Jsem člověk, který se rád učí nové věci a pokořuje své vlastní hranice. K realitní činnosti mě v roce 2013 přivedla jedna velmi zajímavá kniha, která mě přesvědčila o tom, že toto je profese, které se chci naplno věnovat. Zprostředkoval jsem již obchody v hodnotě stovek milionů korun a nabral velmi cenné zkušenosti. Nespokojuji se se standardem, svým klientům nabízím maximálně profesionální, ale zároveň lidský přístup, který považuji za nesmírně důležitý. Mým cílem není nemovitost jen „prodat“. Kladu velký důraz na perfektní prezentaci s využitím cílených marketingových strategií, protože jedině tak je možné docílit maximální prodejní ceny. To je také jeden z důvodů, proč se mnou lidé spolupracují a doporučují mě dál.

 

Nemovitosti makléře

 

Reference makléře

Dobrý den, ráda bych makléřovi, panu Miroslavu Ungerovi, touto formou ještě jednou velmi poděkovala za profesionalitu, ochotu a veškeré jeho úsilí vynaložené k prodeji mého bytu. Zároveň bych mu ráda vzkázala, že jeho služby budu doporučovat svým známým, pokud budou chtít jakoukoli nemovitost prodat či nakoupit. Věřím, že veškeré budoucí případné transakce proběhnou za jeho účasti ke spokojenosti obou stran, což v dnešní době není tak úplná samozřejmost. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem Jaroslava Steinová

Jaroslava Steinová

Spolupráce s panem Ungerem a celým Týmem realitních makléřů byla od první chvíle příjemným překvapením. Prodávali jsme náš byt v centru a to, co se nepodařilo konkurenci za půl roku, on vyřešil během dvou měsíců. Musím pozitivně zhodnotit nadšení, odbornost a velmi profesionální přístup pana Ungera, díky kterému jsme cítili od prvního kontaktu, že on je tím správným a důvěryhodným partnerem. To, co jsme považovali za nadstandardní, je pro něho samozřejmostí. Focení nemovitosti, inzerce, organizace prohlídek, komunikace se zájemci a následný právní servis byl skvělý a nemám co vytknout. Díky panu Ungerovi a kolegům jsme si mohli koupit náš vysněný dům, bez nich by to nedopadlo. Pokud budeme někdy v budoucnu řešit jakékoliv realitní záležitost i, s důvěrou a bez váhání se obrátíme na pana Ungera. Stejně tak ho můžeme vřele doporučit komukoliv, kdo rád spolupracuje s odborníkem, kterému může plně důvěřovat.

Iveta Smutná

S odstupem času, kdy jsem hledala nové bydlení prostřednictvím i jiných realitních kanceláří, si dovolím konstatovat, že pan Unger ( pro naší rodinu Mireček ) je nepřekonatelný, starostlivý, pozorný, kreativní, nevtíravý, inteligentní...... jedním slovem " symbol ideálního realitního makléře". Budu jej VELMI doporučovat všem mým přátelům a děkuji nebesům, že nám vstoupil do cesty. Přeji vše dobré jemu i M&M reality. Taktéž právní zastoupení je funkční a bezvadně spolupracující.

Helena Krajíčková

S makléřem panem Ungerem z pobočky Prahy 5 jsme byli maximálně spokojeni. Otevřeně a na rovinu jsme spolu prodiskutovali vše ohledně prodeje bytu. Děkujeme panu Ungerovi za jeho osobitý a lidský přístup, který v dnešní době rozhodně není samozřejmostí.

Manželé Babických

Představa, že napíši kladné hodnocení na realitního makléře, byla nereálná po předchozích zkušenostech.. nicméně timto děkuji panu Ungerovi za ukázkovou spolupráci. Musím zmínit vyjednávací schopnosti, podporu, empatii + služby navazující během koupi pozemku. Snad ani nelituji provize ;-). Pana Ungera budu doporučovat.

P. Koláček

Se službami mého realitního makléře pana Ungera, jsem byla na 100% spokojená. Veškeré informace 100%. Nemusela jsem nic zjišťovat, vše co se odehrálo, ať prohlídka, nebo další věci ohledně prodeje, jsem byla okamžitě informovaná, v jak jsou fázi atd... Jeho profesionální přístup hodnotím, jako excelentní.

Petra Taufmanová

Pan Unger je pro mě prototyp profesionálního, pozorného, vnímavého makléře, který vždy ví jak postupovat. Bezchybně zprostředkoval obchod a vše proběhlo bez nejmenšího problému. Takto si představuji spolupráci při prodeji nemovitosti. Ještě jednou děkuji!

Ondřej Tomis

Při prodeji našeho rozestavěného RD na Ořechu, Praha-západ, jsme se rozhodli využít realitních služeb pana Miroslava Ungera, kterému jsme dali důvěru ihned při našem prvním setkání. Prodat rozestavěný RD nebylo vůbec snadné a po dobu cca 2 let, kdy se dům nabízel, jsme s panem Ungerem absolvovali desítky prohlídek a jednání. Pan Unger však vytrvale a velmi profesionálně přistupoval k prodeji, jakož i k jednotlivým zájemcům a vždy představil možné varianty a průběh prodeje. Profesionální přístup pana Ungera byl navíc podpořen video prezentací z dronu a umístěním prezentace na realitních serverech. Vždy přesně na čas dodržel jednotlivé prohlídky a zařídil, aby na čas přišli i zájemci. Pan Unger po téměř dvouletém prodeji nakonec vyřídil vešk erou právní dokumentaci, kupní smlouvy, předávací protokol, vklad na katastr atd., což byla pro nás velmi důležitá pomoc. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás průběžně písemně nebo telefonicky informoval, byl kdykoliv k dispozici, vždy obratem ochotně reagoval. Dodržel vše, co přislíbil. Postřehli jsme, že jeho profesionální jednání kladně ocenila i naše protistrana. Velmi oceňujeme jeho profesionalitu, znalost lokality, zkušenosti, spolehlivost, věcnost a přesnost, předvídavost, empatii, charisma a entusiasmus. Za perfektní práci také i tímto panu Ungerovi moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v jeho další práci.

Miroslav Vlach

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz