Miroslav Unger

Jsem člověk, který se rád učí nové věci a pokořuje své vlastní hranice. K realitní činnosti mě v roce 2013 přivedla jedna velmi zajímavá kniha, která mě přesvědčila o tom, že toto je profese, které se chci naplno věnovat. Zprostředkoval jsem již obchody v hodnotě stovek milionů korun a nabral velmi cenné zkušenosti. Nespokojuji se se standardem, svým klientům nabízím maximálně profesionální, ale zároveň lidský přístup, který považuji za nesmírně důležitý. Mým cílem není nemovitost jen „prodat“. Kladu velký důraz na perfektní prezentaci s využitím cílených marketingových strategií, protože jedině tak je možné docílit maximální prodejní ceny. To je také jeden z důvodů, proč se mnou lidé spolupracují a doporučují mě dál.

 

Nemovitosti makléře

Prodej

Byty 3+kk 115 m2

Vinohradská, Vinohrady Praha

 
 

Reference makléře

S makléřem panem Ungerem z pobočky Prahy 5 jsme byli maximálně spokojeni. Otevřeně a na rovinu jsme spolu prodiskutovali vše ohledně prodeje bytu. Děkujeme panu Ungerovi za jeho osobitý a lidský přístup, který v dnešní době rozhodně není samozřejmostí.

Manželé B.

Se službami mého realitního makléře pana Ungera, jsem byla na 100% spokojená. Veškeré informace 100%. Nemusela jsem nic zjišťovat, vše co se odehrálo, ať prohlídka, nebo další věci ohledně prodeje, jsem byla okamžitě informovaná, v jak jsou fázi atd... Jeho profesionální přístup hodnotím, jako excelentní.

Petra T.

Pan Unger je pro mě prototyp profesionálního, pozorného, vnímavého makléře, který vždy ví jak postupovat. Bezchybně zprostředkoval obchod a vše proběhlo bez nejmenšího problému. Takto si představuji spolupráci při prodeji nemovitosti. Ještě jednou děkuji!

Ondřej T.

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz