Benešov (A.304)

Prodej m2 102. pluku, Benešov Benešov

Poslední volné byty v rezidenčním projektu "Nové byty U Pivovaru" v Benešově u Prahy.

Doprodej I. etapy projektu Nové byty U Pivovaru jde do finále a na prodej už zbývá jen pár posledních bytů. Všechny zbývající byty jsou dispozičně řešeny jako 3+kk s balkonem a zatím si lze vybrat mezi 3. nebo 5. nadzemním podlažím.

V rámci projektu nabízíme např. byt A.304 o dispozici 3+kk s balkonem, který je umístěný ve 3.NP právě dokončeného bytového domu. Byt o celkové výměře cca 94,4 m2 (vnitřní plocha 89,6 m2, balkon 4,8 m2) je velice dobře dispozičně řešen a sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a z komory. Z obývacího pokoje je možný vstup na jihovýchodně orientovaný balkon, ložnice pak jsou orientovány na severozápad. Podlahy jsou v celém bytě plovoucí laminátové, v koupelně je položena keramická dlažba, na balkonech betonová dlažba.

Vytápění bytů zajišťuje centrální plynová kotelna umístěná v domě. Dům disponuje vybaven výtahem. Ve dvou podzemních podlažích domu je umístěno 67 parkovacích stání a 64 skladovacích kójí. Ke každému bytu je ještě možné dokoupit garážové stání a skladovací kóji, není to ale podmínkou. Ceny garážových stání jsou dle velikosti od 229.900,- Kč, ceny sklepních kójí dle velikosti od 63 525,- Kč.

Tato etapa projektu Nové byty U Pivovaru navazuje na výstavbu bytových domů, kterou stejný developer realizoval v předchozích letech. Kolaudace projektu proběhla v prosinci 2023.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

7 427 134 Kč

za nemovitost, cena bez DPH je 6 631 370 Kč,- Kč

Typ
Prodej
Kategorie
Byty
Plocha podlahová
90 m²
Plocha balkónu
5 m²
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Voda
Dálkový vodovod
Podkategorie
3+kk
Stav objektu
Novostavba
Stavba
Cihlová
Vlastnictví
Osobní
Poznámka k ceně
cena bez DPH je 6 631 370 Kč,- Kč
DPH
včetně DPH
Výtah
ano
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 78/2013 Sb
Podlaží
3. NP z celkem 8 včetně 2 podzemních

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz