Prodej m2 , Myslíč Struhařov

Exkluzivní nabídka prodeje rodinného domu z roku 2009 v obci Myslíč.

Jednopodlažní rodinný dům o celkové vnitřní ploše 163 m2 se rozkládá na rovinatém pozemku o výměře 2 681 m2. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s přímo navazující jižně orientovanou terasou (46 m2). Samotný dům sestává z velkorysého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, zádveří, chodby, pracovny, tří ložnic, technické místnosti s komorou a dvou koupelen s WC. Dům má vlastní vrtanou studnu (hloubka 11 m), odkanalizování je řešeno vlastní ČOV. Vytápění domu zajišťují stropní infrapanely. Možnosti vytápění pak doplňuje krb v obývacím pokoji.

Na dům navazuje jižně orientovaná, částečně krytá terasa, na níž je vybudováno sezení a zapuštěná celoroční vířivka. Zahrada je z větší části zatravněná a přechází v les, který zajišťuje na pozemku a v domě příjemné klima i v parných letních dnech. Přiléhající část lesa je také součástí pozemku.

U domu se nachází garáž (23 m2) pro 1 osobní automobil, další možnosti parkování pro minimálně 3 automobily jsou na pozemku. Dům také disponuje zabezpečovacím systémem s kamerami.

Obec Myslíč je lokalitou poskytující dokonalý klid, jakkoliv je svým umístěním vhodná pro každého, kdo potřebuje být v každodenní kontaktu s okresním městem Benešov, jehož hranice se nachází pouhé 3 km od domu. Obcí také prochází železniční trať Benešov – Trhový Štěpánov, díky které se do Benešova dostanete za 5 minut (vlak v obci zastavuje každou hodinu v obou směrech).

Hypotéka možná, rádi zařídíme.

17 490 000 Kč

za nemovitost

Typ
Prodej
Kategorie
Domy
Plocha podlahová
163 m²
Elektřina
230V, 400V
Podlaží celkem
1
Počet garáží
1
Odpad
ČOV pro celý objekt
Topení
Lokální elektrické
Doprava
Vlak
Voda
Místní zdroj
Velikost
5 a více pokojů
Podkategorie
Rodinný
Stav objektu
Velmi dobrý
Stavba
Smíšená
Typ domu
Přízemní
Energetická náročnost budovy
B - Velmi úsporná
podle vyhlášky
vyhláška 148/2007 Sb
Poloha domu
Samostatný
Umístění objektu
Klidná část obce

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz