1 260 m2 - Drahlín

Prodej m2 , Drahlín Drahlín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Drahlín u Příbrami. Pozemek je částečně oplocený, mírně svažitý a nachází se v klidné ulici obce. Výměra parcely činí 1.260 m2. Součástí prodeje je také parkovací místo u pozemku o výměře 15 m2.

Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, veřejné kanalizace a obecního vodovodu. Možnost vybudování studny. Dle územního plánu se jedná o plochu bydlení v rodinných domech. Rodinný dům je možné postavit až o dvou podlaží s předpokládanou dispozicí od 3+1 do 5+1. Zastavitelnost pozemku může být maximálně do 50% včetně zpevněných ploch. Parcela se nachází u obecní komunikace s veřejným osvětlením.

Z pozemku se naskýtají hezké výhledy na zalesněnou krajinu CHKO Brdy.
Občanská vybavenost v obci v pěší vzdálenosti od pozemku – mateřská škola, potraviny, restaurace, dětské hřiště, autobusová zastávka. Další vybavenost je pak v sousedních obcích nebo v blízké Příbrami (cca 6 km). Krásná okolní krajina vybízí k aktivnímu vyžití. V okolí cyklostezky, turistické trasy, přírodní a historické památky. Rychlá dostupnost do Příbrami (7 min. autem), na dálnici D4 a dobrý dojezd na Prahu 5 – Zbraslav (35 min. autem).

Financování hypotečním úvěrem možné, rádi zařídíme.
Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím formulář níže, co nejdříve se vám ozveme.

4 490 000 Kč

za nemovitost

Typ
Prodej
Kategorie
Pozemky
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Podkategorie
Bydlení

Kalkulačka hypoték


Zaujala Vás tato nemovitost?

Zpět na další nemovitosti

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz