Radek Brila

Jsem realitní makléř se specializací na prodeje a pronájmy bytů a domů působící na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Na realitním trhu se pohybuji již od roku 2008 a za tu dobu jsem se účastnil více než tří stovek realitních transakcí. V roce 2011 jsem spoluzakládal realitní brand TEAM realitních makléřů, kde celou dobu působím jako vedoucí partner. Vždy o sobě říkám, že nejsem realitní zprostředkovatel, nýbrž realitní makléř. Absolutní většinu zakázek získávám na doporučení od svých spokojených klientů z minulosti, kteří mne doporučují svým příbuzným, kolegům, či přátelům. To je největší ocenění a záruka mojí práce. V posledních letech se také věnuji investování do nemovitostí a investičnímu poradenství, díky čemuž moji klienti dosahují zajímavých výnosů z nemovitostí. Klientům, kteří již investovali sami zároveň pomáhám maximalizovat výnos z již zakoupené nemovitosti. Při prodejích nemovitostí svých klientů vždy aplikuji výkonnostní marketing, díky kterému dokáži nemovitosti prodávat za opravdová tržní maxima. Ať už tedy potřebujete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, poradit s investicí do nemovitosti nebo zvýšit výnos z již vlastněné nemovitosti, určitě se mi ozvěte. Věřím, že i Vy budete spokojeni...

 

Nemovitosti makléře

Prodej

Pozemky Bydlení m2

, Vestec Chocerady

2 900 000 Kč

 

Prodej

Byty 2+kk Kaskády Barrandov III m2

Wassermannova, Hlubočepy Praha

6 990 000 Kč

 

Prodej

Pozemky Zahrada m2

Středohorská, Praha

2 190 000 Kč

 

Prodej

Domy Rodinný m2

, Myslíč Struhařov

17 490 000 Kč

 

Prodej

Domy Rodinný m2

Na Homoli, Komořany Praha

15 500 000 Kč

 

Prodej

Komerční Ostatní m2

Květnového vítězství, Háje Praha

59 900 000 Kč

 
 

Reference makléře

Jako stavební firma a menší developer máme zkušenosti s celou řadou realitních makléřů. Musím konstatovat, že s panem Brilou se nám spolupracovalo velmi dobře. Dokáže nemovitost výborně prezentovat nejen na internetu, ale i při prohlídkách s klienty přímo na místě. Prodali jsme s ním již několik rodinných domů a rozhodně s ním budeme spolupracovat i do budoucna.

DZ Stav s.r.o.

S panem Brilou jsme prodávali nový rodinný dům a musím říct, že jsme s jeho službami byli velmi spokojeni. Je to opravdu profesionál. Se svými spolupracovníky umí vytvořit výborné prezentace a i při osobním jednání se zájemci o dům dokázal dům výborně prezentovat. Jednoznačně p. Brilu můžeme doporučit.

Zdeněk Novák

S pánom Brilom som najskôr riešila prenájmi a neskôr i predaj bytu v Prahe. Spolupracovala som už s mnohými realitnými agentmi, ale úroveň poskytovaných služieb p. Brilu je bezkonkurenčná - aspoň pre mňa. Neoceniteľná je jeho vysoká profesionalita, ochota, spoľahlivosť, presnosť a záujem dotiahnuť všetko do zdárneho konca, i po obdržaní provízie sa služby, kedy iní končia. Vyniká i v oblasti marketingu so skvelými a jedinečnými nápadmi. Preto s plnou dôverou odporúčam jeho služby každému.

Zdenka V.

S Radkem Brilou jsem se nejprve setkal jako nový nájemce, když pro svého klienta zařizoval pronájem bytu. Jeho přístup byl natolik profesionální, že jsem ho o pár měsíců později požádal o pomoc s pronájem vlastního bytu. I v tomto případě vše proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Radek zařídil nafocení bytu, doporučil nájemce a pomohl vyřídit všechny dokumenty. Doporučuji!

Pavel Hejl

Radek Brila je profesionál ve svém oboru. Byli jsme s jeho službami velice spokojení při koupi nemovitosti. Dokázal nabízet a následně realizovat různá řešení, která byla férová pro obě strany transakce. Děkujeme a jednoznačně doporučujeme spolupráci s Radkem Brilou.

Jiří Havlický

Pana Brilu jsme kontaktovali na doporučení našich přátel, kteří s ním byli velmi spokojeni. Protože jsme s pronajímáním nemovitosti neměli žádné zkušenosti, neměli jsme moc představu, co očekávat. Výkon a servis pana Brily nás ale velmi příjemně překvapil. Profesionální a efektivní práce! Děkujeme!

R. Kliková

Oslovil jako pana Brilu, jako specialistu na danou lokalitu. Byt byl prázdný, takže mi ho velmi rychle pomohl připravit na pronájem. Určil cenu a zpracoval nabídku. Za týden byl pronajat k mé plné spokojenosti. Všechny smlouvy a podklady byly precizně připraveny. Za sebe dávám nejvyšší hodnocení.

Martin Beneš

Rádi bychom vyjádřili mimořádnou spokojenost s nabízenými službami, ochotou a vstřícností pana Brily v období příprav a samotné realizace pronájmu. Komunikace byla vždy maximálně flexibilní a příjemná. Vážíme si také jeho ochoty starat se o nemovitost i v budoucnu.

Miroslav Milosavljević

Výběr makléře jsem učinil ze zahraničí. Celé jednání a příprava pronájmu bytu se odehrála bez osobního kontaktu, pouze prostřednictvím medií. Makléře jsem uviděl prvně v životě až po příletu do čr , abych se osobně účastnil podpisu smlouvy o pronájmu..Profesionální, odpovědný přístup, maximální spokojenost s výkonem a výběrem nájemce.

Karel Michl

S panem Brilou opakovaně spolupracuji při pronájmech či prodejích nemovitostí. Velice oceňuji především jeho profesionalitu, časovou flexibilitu, osobní přístup, orientaci při přípravě smluv a perfekcionismus se kterým přistupoval k prodeji, kdy např. nafocení objektu přenechal profesionálnímu fotografovi. Velice příjemná a přímá komunikace.. Vřele doporučuji!

Tomáš Kostěnec

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz