Radek Brila

Jsem realitní makléř se specializací na prodeje a pronájmy bytů a domů působící na území Hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Na realitním trhu se pohybuji již od roku 2008 a za tu dobu jsem se účastnil více než tří stovek realitních transakcí. V roce 2011 jsem spoluzakládal realitní brand TEAM realitních makléřů, kde celou dobu působím jako vedoucí partner. Vždy o sobě říkám, že nejsem realitní zprostředkovatel, nýbrž realitní makléř. Absolutní většinu zakázek získávám na doporučení od svých spokojených klientů z minulosti, kteří mne doporučují svým příbuzným, kolegům, či přátelům. To je největší ocenění a záruka mojí práce. V posledních letech se také věnuji investování do nemovitostí a investičnímu poradenství, díky čemuž moji klienti dosahují zajímavých výnosů z nemovitostí. Klientům, kteří již investovali sami zároveň pomáhám maximalizovat výnos z již zakoupené nemovitosti. Při prodejích nemovitostí svých klientů vždy aplikuji výkonnostní marketing, díky kterému dokáži nemovitosti prodávat za opravdová tržní maxima. Ať už tedy potřebujete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost, poradit s investicí do nemovitosti nebo zvýšit výnos z již vlastněné nemovitosti, určitě se mi ozvěte. Věřím, že i Vy budete spokojeni...

 

Nemovitosti makléře

Prodej

Byty 3+kk 89 m2

Blšanecká, Uhříněves Praha

6 500 000 Kč

 

Pronájem

Komerční Obchodní prostory 45 m2

Tyršova, Benešov Benešov

16 000 Kč

 

Prodej

Byty 2+kk 60 m2

K Netlukám, Uhříněves Praha

3 650 000 Kč

 
 

Reference makléře

S makléřem panem Ungerem z pobočky Prahy 5 jsme byli maximálně spokojeni. Otevřeně a na rovinu jsme spolu prodiskutovali vše ohledně prodeje bytu. Děkujeme panu Ungerovi za jeho osobitý a lidský přístup, který v dnešní době rozhodně není samozřejmostí.

Michal Š.

Chtěli bychom poděkovat panu Brilovi za profesionální přístup a zastoupení při prodeji nemovitosti. Prodej bytu proběhl dle našich představ.

Manželé M.

Profi přístup, který mi pomohl prodat nemovitost za dobrou cenu. Servis 100%. (focení bytu, smlouvy, finanční transakce, úřady, prostě od začátku do konce). Úplná spokojenost. Pana Brilu mohu jen doporučit.

Igor P.

 

Designed by Brand Manufacture, developed by LeWeSt.cz